pes nechce skocit na fenu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod bruno » 8. Aug 2008, 9:17

Tingri píše:Ale aj opak máš potvrdený z viacerých zdrojov, potvrdilo Ti to tu na fóre x ľudí!!!

A ešte niečo Ti napíšem: napríklad vo vrhoch plemena lhasa aspo sa raz za čas vyskytne šteniatko-prapso /si šikovný určite zistíš čo to je a aké sú na to dôvody.../ stalo sa to na Slovensku aj v Čechách, vôbec sa nepodobá na lhasáka, skôr tak tibetský španiel by som povedala a predstav si aj toto šteňa má rodokmeň!!! Nikdy nebude uchovnené, pretože vyzerá ako vyzerá, ale má svoj rodokmeň!!! To na margo tej chobotnice....aj tá má nárok na rodokmeň ak sa narodila zo sledovaného svojenia v danom vrhu...A mohol by si ju predať ako domáceho maznáka s rodokmeňom...




..a potom stenati ktore ma rodokmen dostanu rodokmen aj jeho stence?
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Tingri » 8. Aug 2008, 9:37

Po ňom keďže nebude nikdy uchovnené, nebudú šteňatá!!! O to ide v chove, aby sa nechovalo a nechovných psoch!!! Iba ak by sa k tomu majiteľ postavil z úplne inej stránky a chcel by ďalej množiť. Množiť sa dá na hocičom a hocikedy...
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Poslaťod bruno » 3. Sep 2008, 14:14

Tingri píše:Po ňom keďže nebude nikdy uchovnené, nebudú šteňatá!!! O to ide v chove, aby sa nechovalo a nechovných psoch!!! Iba ak by sa k tomu majiteľ postavil z úplne inej stránky a chcel by ďalej množiť. Množiť sa dá na hocičom a hocikedy...




urcite nie hocikedy treba cakat na tu spravnu dobu
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Nils » 4. Sep 2008, 8:51

bruno píše:
Tingri píše:Po ňom keďže nebude nikdy uchovnené, nebudú šteňatá!!! O to ide v chove, aby sa nechovalo a nechovných psoch!!! Iba ak by sa k tomu majiteľ postavil z úplne inej stránky a chcel by ďalej množiť. Množiť sa dá na hocičom a hocikedy...




urcite nie hocikedy treba cakat na tu spravnu dobu


bruno, povedz mne neznalému, kedy bol podľa tvojich rodičov ten správny čas/alebo azda doba/ na výrobu takého jedinečného exempláru ako si ty :?: - treba čakať na zatmenie slnka alebo na nejaký jadrový pokus v blízkosti tvojho obydlia :?:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Amaguk » 4. Sep 2008, 10:14

Nils, :youarenumberone: :mrgreenyes: :smiech:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bruno » 4. Sep 2008, 14:15

Nils píše:
bruno píše:
Tingri píše:Po ňom keďže nebude nikdy uchovnené, nebudú šteňatá!!! O to ide v chove, aby sa nechovalo a nechovných psoch!!! Iba ak by sa k tomu majiteľ postavil z úplne inej stránky a chcel by ďalej množiť. Množiť sa dá na hocičom a hocikedy...




urcite nie hocikedy treba cakat na tu spravnu dobu


bruno, povedz mne neznalému, kedy bol podľa tvojich rodičov ten správny čas/alebo azda doba/ na výrobu takého jedinečného exempláru ako si ty :?: - treba čakať na zatmenie slnka alebo na nejaký jadrový pokus v blízkosti tvojho obydlia :?:


nils, neznalemu darmo budem vysvetlovat ked ho v sude robili
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Tingri » 4. Sep 2008, 14:41

Ajááj tu sa niekto zrejme oblečený narodil, čo???
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Poslaťod bruno » 4. Sep 2008, 14:53

Tingri píše:Ajááj tu sa niekto zrejme oblečený narodil, čo???



ja o voze a ty o koze co???
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Nils » 5. Sep 2008, 9:35

bruno píše:nils, neznalemu darmo budem vysvetlovat ked ho v sude robili


to naozaj nemusíš bruno, mne si aj tak veľmi sympatický - je v tebe z každého rožka troška - ako by ťa robili v ropovode Družba...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod bruno » 5. Sep 2008, 10:59

Nils píše:
bruno píše:nils, neznalemu darmo budem vysvetlovat ked ho v sude robili


to naozaj nemusíš bruno, mne si aj tak veľmi sympatický - je v tebe z každého rožka troška - ako by ťa robili v ropovode Družba...


nehadz sa pitbulovi hod sa krokodilom
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod bruno » 18. Feb 2010, 15:29

no nazdaaaaar co mate nove? ja uz som spokojny sam zo sebou, daroval som vsetkych psikov, hav hav
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Nanuk » 21. Máj 2010, 16:14

Viem, že sa na mňa vrhnú niektorý z vás. Ale chcela by som sa opýtať, aké vedomosti máte o svojich štenatách a ich budúcnosti, keď nemôžete zaručiť, aby sa na psoch vyradených z chovu ďalej nemnožilo. Čo sa týka tých vecí okolo vydávania PP viem, že záleží od chovateľa či má dosť peňazí na vybavenie PP a tak sa stáva, že síce súrodenci PP majú, ale nie všetci. To chcete povedať, že tieto psy sú bastardi?
Chovať podľa mňa znamená starať sa o zviera čo najlepšie ako viem.
Množiť znamená rozmnožovať zviera. To čo to znamená slengovo viem aj ja, ale keď každého chytáte za slovíčka tak ich používajte primerane aj vy.

bruno: 9mes. šteňa sa síce chová ako dospelý pes, ale je to ešte dieťa a tak môže mať problém, určite teraz keď dospel tak už problém nemá.
Nanuk
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 16. Aug 2009, 16:05
Bydlisko: Poproč

Poslaťod Tingri » 1. Jún 2010, 14:33

Po dlhej dobe v tejto téme žiadna zmena....Zatiaľ mám odchovaný iba jeden vrh, ale viem presne o každom šteňati, nakoľko mám v zmluve bod že chcem zostať v kontakte s budúcim majiteľom šteniatka. Áno veci okolo PP záležia na chovateľovi, neverím však že zodpovedný chovateľ niektorým šteniatkam PP neurobí preto, že je to drahé...ak tak urobí tak iba z vypočítavosti a ziskovosti a to nie je chovateľ!!! Pre mňa takýto psík nie je vyslovene čistokrvný lebo jeho pôvod sa nedá preukázať, nebudem polemizovať či je bastard alebo niečo podobné....Medzi chovať a množiť je veľmi veľký rozdiel...nie je to len starať sa, či rozmnožovať!!! Nemôžem zaručiť či sa na nechovných psoch nebude ďalej chovať...ale snažím sa robiť preto maximum, jednou zo základných vecí je aj ďalší bod v mojej kúpnej zmluve, že sa majiteľ šteniatka zaväzuje v prípade neuchovnenia (to nemusí byť iba z dôvodu vady, ale jednoducho ho nemusia chcieť uchovniť...) produkovať šteniatka bez PP. Zvyšok je na ľuďoch.....
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: pes nechce skocit na fenu

Poslaťod Janka Macková » 9. Jún 2010, 22:34

100% suhlasim so Silwuskou,takych nezodpovednych majitelov len :box:
Obrázok užívateľa
Janka Macková
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 12. Sep 2009, 22:19
Bydlisko: Jelšava

Re: pes nechce skocit na fenu

Poslaťod DoDcHi » 26. Jún 2010, 9:41

Ahojte prosím vás mohli by ste ísť navštíviť stránku http://www.korelachochlata.jex.cz je tam písane o všetkých papagájoch,vtákoch a informácii o výbave klietke,inzerciu(kúpa,darovanie,predaj),o hniezdení,rozmery budky,a iné info o nich(ako im nasadzovať krúžky,...)!!!za pochopenie ďakujem!!! PROSÍM ZA ODMENU DOSTANETE ADMINSTVO NA STRÁNKE NA 2ROKY!!!BUDETE MOCŤ STRÁNKU UPRAVOVAŤ,TVORIŤ NOVÉ RUBRIKY,ZMENIŤ VZHĽAD,PRIDAŤ TEXT,FÓRUM,DISKUSIU,...DAŤ INÉHO REGISTROVANÉHO ČLENA POD ADMINOM,ADMINOM,ZOBRAŤ MU ADMINSTVO,ZABLOKOVAŤ MU STRÁNKU NA 1ROK,2ROKY,3ROKY,4ROKY,5ROKOV,6ROKOV,7ROKOV,8ROKOV,9ROKOV,10ROKOV,ALE AJ NAVŽDY!!! PROSÍM VÁS O NÁVŠTEVU TEJTO STRÁNKY ĎAKUJEM JE TU PÍSANÉ AJ O PSOCH([url]na www.korelachochlata.jex.cz[/url])!!!
DoDcHi
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 25. Jún 2010, 17:40

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia