pes nechce skocit na fenu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

pes nechce skocit na fenu

Poslaťod bruno » 17. Jún 2008, 9:56

Mam problem . chovam 4 fenky jacka russela. mam pri nich psa jacka russela. doteraz som nemal problem s parenim, pes jednoducho nechce skocit na fenu ktora sa mi hara . onucha ju , oblize ju a ide prec . absolutny nezaujem. aj ked su sami dvaja spolu. kto mi vie poradit v com je problem. pes ma rok a pol, a uz 3 krat uspesne kryl.
za skoru odpoved dakujem.
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod tana » 17. Jún 2008, 14:28

prines mu súpera, mozno ho to naštartuje. Tiež ked suka začne hárat daj ho preč a v tom najlepšom ich nechaj spolu.
tana
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 5. Okt 2007, 20:27

Poslaťod Silwuska » 17. Jún 2008, 14:29

:shock: :shock: mnozitel...a este takto verejne...parada...kam sme sa to dostali... :evil: sak to je este stena preboha...
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Poslaťod bruno » 17. Jún 2008, 15:04

... ze stena .. no nepovedal by som , stena ked sa nasere ti ruhu neodhryzne
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Ester » 17. Jún 2008, 15:16

Nezáleží na tom, komu čo odhryzne, ale psovi sa až v roku a pol dokončuje fyzický aj psychický vývoj. Pozri si v stanovách klubu, v kolkých môže tvoje plemeno kryť - myslíš, že to ľudia vymýšťajú len tak pre nič za nič?
Niekedy sučkam ktorá hára nemusí psom "voniať", je to sučka, ktorá už mala šteniatka, alebo je to tiež ešte podobné "šteňa"?
Obrázok užívateľa
Ester
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Dec 2007, 15:43
Bydlisko: Tatry

problem

Poslaťod bruno » 18. Jún 2008, 7:29

Ten pes kryl uz ked mal 9 mesiacov, chcelo sa mu. Ano je to fena ktora uz mala steniatka, ale natom nezalezi pretoze, ja som mu prinesol 5 fien a aj take ktore este v zivote nevydel len ich onucha a ide prec, nemoze byt teply ten pes?
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Silwuska » 18. Jún 2008, 13:15

Ano je teply...mas pravdu...inak jasne, je bezne ze jack russelovia trhaju ludom ruky...kam to tento svet speje preboha :shock: :roll:

Ked mal 9 mesiacov?? a si ty normalny chlapce??? sak to je este stena preboha...nemam slov...
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Poslaťod tana » 18. Jún 2008, 14:23

Silwuska nepanikar :shock:
Neviem čo je na tom choré. Prečo by 9mes. šteňa nemohlo mať šteňatá? Ked može mať 12ročné dieťa,dieťa so 14ročným dieťaťom :lol:

Kedz še chce šicko še dááááááááá :wink:
tana
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 5. Okt 2007, 20:27

Poslaťod Tingri » 18. Jún 2008, 14:41

Silwuš nie teplý nebude možno bude bi...veď už predsa kryl nie??? Vyzerá to na množenie zo všetkých strán a kútov ako na páse!!! Možno tie feny majú viac rozumu ako majiteľ psa...
Tingri
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Poslaťod Silwuska » 18. Jún 2008, 15:05

tana...co by som nepanikarila...nieje normalne ani jedno ani druhe...a este mu to aj kvituj...je evidentne ze chce na tych psoch len zarabat...

tingri...nie mozno ale urcite :evil:
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Poslaťod Ester » 18. Jún 2008, 23:28

aháá, chcelo sa mu ...
tak takému zodpovednému majiteľovi už netreba odpovedať...
5 súk - tomu sa hovorí prirodzený výber - super kontrolovaný chov...
Obrázok užívateľa
Ester
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Dec 2007, 15:43
Bydlisko: Tatry

no

Poslaťod bruno » 19. Jún 2008, 7:11

a kde som napisal ze tych 5 suk bolo mojich prektucate tu pate cez devate,
odborne vysvetlenie skoro ziadne , ano mas pravdu ester neoplati sa sem vobec pisat, aj ludia sa zacinaju mnozit ked sa im chce, ty si co z marsu? ved to je priroda a prirodzene pudy tak jako u luli , aj u zvierat , co z toho robite kobojku.nazdar.
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Silwuska » 19. Jún 2008, 8:35

Jasne mnozme to secko doradu...co nas potom kde tie stenata koncia ze?? noaco ze ich je moc, sak volaktore utopime ze?? a co ked su plne utulky, to teba zaujmat nemusi ked mas svoje prachy za stenata ze?? idiot :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

kjh

Poslaťod bruno » 19. Jún 2008, 13:56

jasne ze ked sparis secko ze seckym tak to najdes v utulkoch.ani jedno som neutopil preco by som to robil, keby ich len bolo ... nerobim to len pre prachy ale aj ako zalubu.tela.keby nebolo mnozitelov tak ty psa doma nemas
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Silwuska » 19. Jún 2008, 15:25

Hej a ako si nato dosiel?? ako vies akych mam doma psov?? mudrlant...vies mi vymenovat majitelov vsetkych steniat ktore si rozpredal ako cistokrvne psy?? mas vysledky rentgenov a zdravotnych prehliadok ako tvojho psa tak aj vsetkych suciek...a nakoniec vies o tom ze nechavas nakryvat stenatom??? ved to je az uchylne uz preboha... :evil:

Drahy moj to neny sparit len secko zo seckym...to je o tom ze ty nemas potuchy o tom u akeho cloveka skoncia stenata od tvojho psa (este steniatka), nevies ci neprenasa nejaku vadu atd. Si absolutne nezodpovedny a svojim chovanim ublizujes nielen svojmu psovi a tym stenatam ale celemu plemenu...
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia