bulvár a pitbull...

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod emor » 18. Okt 2007, 15:11

nick píše:Veverka 24 suhlasim s tebou ale jedno sa mi nepači v tvojom članku o psoch bez PP. Ja mam fenu bernskeho bez PP a svojim chovanim povahou a hlavne poslučnosťou sa možu niektorý psi s PP, ktorých tak vyzdvihuješ schovať. Je to vždy len o výchove samozrejme ani ja nemusím niektoré plemená. Mám osobnú skúsenosť s aziatom, ktorý absolútne bezdôvodne zahryzol do ruky môjho syna a boli sme radi že sa to skončilo len pohryznutím a bol to pes s PP. Takže nie vždy je to o tých papieroch.


to ze si nepoznal a neregistroval dovod - neznamena ze dovod nebol. SAO rovnako ako kaukazaci pripadne juhorusi alebo aj nas Cuvac a podobne - nie su otrle zvery ale dost naturalne a vo svojom ohlade nevhodne do ruk neopravnenych - neskusenych a nevedomych.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Nils » 22. Okt 2007, 8:58

Zolo píše:
Nils píše:[ prechádzku po časti Rudlová alebo Majer alebo ktorej len budeš chcieť a uvidíš NA VLASTNÉ OČI a budeš počuť NA VLASTNÉ UŠI a skúsiš NA VLASTNEJ KOŽI ako sú ktoré plemená ostré a či azda agresívne. Potom je to už len na TVOJOM VLASTNOM ROZUME a jeho schopnostiach, to už ovplyvniť nedokážem... :idea:


No daj ten Majer, napríklad. Kedy a kde? Aj keď nie som Evulkak.... :oops: :P


...že by práve tebe bolo treba vysvetľovať, ako reagujú psi za plotom...a potom, že bol Majer tak veľký??? :idea: :wink:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Zolo » 22. Okt 2007, 11:25

No nie, len som si chcel pár vecí ujasniť. Ale OK... :wink:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod luckyA » 5. Jan 2009, 13:02

ja ma doma vsetkych psov bez pp 4 nem ocviakov a 1 psa bernaka, s ich chovanim som uplne spokojna, a myslim, ze aj na sutaziach poslusnosti by niekolkych psov urcite vybuchali medzi dverami, suhlasim s vami, ze papiere niesu zodpovedne za povahu! kedysi som mala aj iorecha , a ties by som ho nevimenila ni za tu najuslachtilejsiu rasu psa s pp
:wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Poslaťod 8ares8 » 15. Máj 2009, 16:55

mne sa zda ze pittbull ani nieje oficialne prijate plemeno, moj nazor je taky ze media su svine sak pozrite co spravili z dobermana, no trosku ktomu prispel aj hollywood :) , ja osobne by som si nekupil pittbulla, mam radsej pracovne psy
8ares8
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 15. Máj 2009, 16:26

Poslaťod luckyA » 15. Máj 2009, 20:12

hmas uplnu pravdu ..alebo dnes co tie psi pokusali to dieta , mala sa ta maitelka pozriet , ale nemyslium ,ze je to dovod na utratenie , staci zavolat P.Desenskemu, alebo sa exnut na jeho poradnu
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Re: bulvár a pitbull...

Poslaťod DoDcHi » 26. Jún 2010, 9:41

Ahojte prosím vás mohli by ste ísť navštíviť stránku http://www.korelachochlata.jex.cz je tam písane o všetkých papagájoch,vtákoch a informácii o výbave klietke,inzerciu(kúpa,darovanie,predaj),o hniezdení,rozmery budky,a iné info o nich(ako im nasadzovať krúžky,...)!!!za pochopenie ďakujem!!! PROSÍM ZA ODMENU DOSTANETE ADMINSTVO NA STRÁNKE NA 2ROKY!!!BUDETE MOCŤ STRÁNKU UPRAVOVAŤ,TVORIŤ NOVÉ RUBRIKY,ZMENIŤ VZHĽAD,PRIDAŤ TEXT,FÓRUM,DISKUSIU,...DAŤ INÉHO REGISTROVANÉHO ČLENA POD ADMINOM,ADMINOM,ZOBRAŤ MU ADMINSTVO,ZABLOKOVAŤ MU STRÁNKU NA 1ROK,2ROKY,3ROKY,4ROKY,5ROKOV,6ROKOV,7ROKOV,8ROKOV,9ROKOV,10ROKOV,ALE AJ NAVŽDY!!! PROSÍM VÁS O NÁVŠTEVU TEJTO STRÁNKY ĎAKUJEM JE TU PÍSANÉ AJ O PSOCH([url]na www.korelachochlata.jex.cz[/url])!!!
DoDcHi
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 25. Jún 2010, 17:40

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia