lepidlo na srsti

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

lepidlo na srsti

Poslaťod goldenko » 23. Okt 2005, 19:07

Poraďte, čím odstrániť lepidlo zo srsti na brade. Nie je to sekundové lepidlo, snažím sa mu stále vyčesávať srsť, ale neustále lepí. Čo s tým?
goldenko
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 11. Sep 2005, 10:46

Poslaťod Lenica » 24. Okt 2005, 9:19

Ak sa dá, tak mu to odstrihni. Ved srst dorastie. :D Aky je to havo? Bude to veľká chyba krásy, keď bude na chvilu o nieco kratší na brade?
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod goldenko » 24. Okt 2005, 17:52

Je to bradáč a myslím si, že s odstrihnutuo bradou by to už nebol on, takže to je to najkrajnejšie riešenie. Zatiaľ mu to denne umývam vodou so šampónom a každú chvíľu, keď má suchú bradu mu to prečesávam a hrebeň čistím v bezacetónovom odlakovači. Trochu to zaberá ale ešte to nie je úplne čisté. Toto lepidlo vyňúral kdesi v kôlni u našich známych a mali ho nachystané na myši - ono nezaschne, ale je stále lepkavé, aby sa tieto potvorky nemohli odlepiť.
goldenko
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 11. Sep 2005, 10:46

Poslaťod Ashley » 24. Okt 2005, 19:04

Ahoj goldenko skús tú srsť poriadne umyť a potom mu to naolejuj detským olejom ktorí sa dáva po kúpeli, vstrebe sa asi za týžden pri velmi suchej srsti aj skôr. potom by to už nemalo lepiť a určite vyčesávať. to je z mojej skúsenosti. mám severských chlpáčov.
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod goldenko » 24. Okt 2005, 20:34

Díky Ashley, skúsim aj to.
goldenko
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 11. Sep 2005, 10:46

Poslaťod ankous » 24. Okt 2005, 22:41

Priklanam sa Lenici, ved ked nie je vystavny tak ja by som to odstrihla. Srst dorastie a ked ostrihas minimum bude o.k. raz dva. :lol:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Užívateľ » 31. Okt 2005, 20:11

Moja hafana sa mynule prilepila na lepidlo na myši. Jednoduch sme jej to vytreli s mokrou handrou. Stále to lepilo ale po týždni jej to zišlo dolu. Mala polepenú celú ľavú prednú labku.
Užívateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 6. Okt 2005, 20:19

Poslaťod Kamenčíková Alexandra » 28. Nov 2005, 12:25

Ahojky!!! Mne sa kavalierky prilepili na lep na myši tak dokonale, že som im musela ostrihat uši, náprsenky aj labky. Vyzerajú ako malé šteniatka, ale čo už...Výstavy už majú za sebou, tak som ich aspon odlahčila...Ale nebolo mi dvakrát do smiechu...
Obrázok užívateľa
Kamenčíková Alexandra
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 3. Nov 2005, 15:27
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod ankous » 28. Nov 2005, 12:34

Trochu som zistovala a urcite existuje nieco na riedenie lepu. Ved ked existuje gel na odstranenie sekundoveho lepidla tak urcite existuje aj na toto. Ja by som sa obratila na vyrobcu toho lepidla.
Daj vediet ako si to vyriesil. :)
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod goldenko » 28. Nov 2005, 19:19

To lepidlo sa asi po týždni podarilo osdstrániť, ale nebolo to nič príjemné, keďže to mal na brade. Ale skoro každé 3 - 4 hodiny som mu bradu umývala šampónovou vodou a potom každú chvíľku som to vyčesávala. Hrebeň som stále čistila v bezacetónovom odlakovači a postupne toho bolo stále menej a menej. Inak toto lepidlo ide odstrániť z rúk aj odlakovačom, alebo mydlovou teplou vodou, ale jemu som to na fúzy dávať nechcela, keďže to mal na tlame. Tak ale podarilo sa to, díky ešte raz za rady. :P
goldenko
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 11. Sep 2005, 10:46


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron