Výkup psov

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Hosť » 19. Sep 2006, 17:30

[quote="mimi"]" jedina vec preco nedavaju chovatelia psikov do vykupu su prachy. keby platili lepšie už su tam "

A ty si odkiaľ spadol??? Jasné je ale,že veľmi z vysoka a rovno na hlavu 8)[ /quote] Toto je moja posledná reakcia na tuto frašku,lebo som zatal do živého hahahahahahahahahahaha a chovatela od množitela poznaš len podla toho kolko maju priestoru na chov psov.
Hosť
 

Poslaťod zuzu » 20. Sep 2006, 13:21

Tak toto bolo totalne trapne..aspon keby si sa prihlasil alebo povedal co si zac (uz to vsetci aj tak vieme) a neskryval sa za anonymneho..Vraj fraška..Pche! Ty si isto vykupca :x
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod mimi » 20. Sep 2006, 14:57

Anonymous píše:
mimi píše:" jedina vec preco nedavaju chovatelia psikov do vykupu su prachy. keby platili lepšie už su tam "

A ty si odkiaľ spadol??? Jasné je ale,že veľmi z vysoka a rovno na hlavu 8)[ /quote] Toto je moja posledná reakcia na tuto frašku,lebo som zatal do živého hahahahahahahahahahaha a chovatela od množitela poznaš len podla toho kolko maju priestoru na chov psov.


Zaťal do živého atď.? No škoda slov na teba,keď niečo takéto vyplodíš.... :wink:
mimi
 

Poslaťod Hosť » 30. Sep 2006, 4:50

Tiež by som nedal šteniatka do výkupu, vždy sa nájde niekto , kto si hafana kúpi, obzvlášť ak je čistokrvný. Môj názor je taký, že medzi množitelom a výkupcom nie je z morálneho hladiska absolutne žiadny rozdiel, lebo obaja to robia pre peniaze.
Ak autorka prvého príspevku dala sučku pripustiť nie zo zištných dôvodov, bolo by myslím na mieste, ak by šteniatka inzerovala v rubrike "darujem", prípadne "predám za vetrinárne poplatky", samozrejme, ak sa jedná o šteniatka bez PP.
Je to len môj názor, nikomu ho nevnucujem, je to na uvážení každého človeka. No radšej by som daroval šteniatko ludom, ktorí by si ho vzhľadom na svoju finančnú situáciu nemohli kúpiť, no dokázali by mu poskytnúť veľa lásky a zodpovedajúcej opatery, ako "výkupcovi", u ktorého je reálny predpoklad, že šteniatka bude predávať, ako návnadu pre bojové psy, i keď musím objektívne priznať, že nepoznám systém na základe ktorého výkup funguje.
Nechcem byť naivný, no možno je to aj tak, že výkupca príde, odkúpi všetky šteniatka za pár korún a drahšie predá. Množitelovi odpadnú starosti s predajom a špekulant je finančne zahojený po pár kilometroch od rakúskych hraníc. No o tejto variante osobne velmi silno pochybujem...
Miro zo SC
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 1. Okt 2006, 17:00

Anonymous píše:
NIKA píše:
maťo píše:
Anonymous píše: ju by som dala na vykup...


Kto by ju však asi tak chcel ? :twisted: :lol:
Ta asi neni v poriadku,však? Na zvieratach jej nezáleží.
jedina vec preco nedavaju chovatelia psikov do vykupu su prachy. keby platili lepšie už su tam. a ešte jedna vec kliknite si na www.chihua.ru a tam si zavolajte . su tam šteniatka po 5000 euro tak to je láska ha ha ha ha ha ha.
Ty ludia vedia byt strasne zly.Keby steniatka vedeli co sa s nimi bude diat mali by riadne hryzt.Ale ked oni od cloveka ziadaju pomoc a bezpecie.Su proste verne...
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 9. Okt 2006, 14:46

peniaze su zaklad deticky kto nema prachy nieje clovek potom mozte ist byvat pod most. Ja robim vykup psikov u mna su v poriadku, mozes ich aj darovat nic sa im nestane budu u stastnych majitelov chemikov a patologov hmmmmm.....
Hosť
 

Poslaťod mimi » 9. Okt 2006, 16:01

Anonymous píše:peniaze su zaklad deticky kto nema prachy nieje clovek potom mozte ist byvat pod most. Ja robim vykup psikov u mna su v poriadku, mozes ich aj darovat nic sa im nestane budu u stastnych majitelov chemikov a patologov hmmmmm.....


Kto nehľadí na všetko cez peniaze a možný zisk,musí byť dieťa?
A tvoj výrok "kto nemá prachy nie je človek", už dávno som nepočula väčšiu hlúposť,alebo možno nikdy.
Máš to v hlave pomýlene a nie trochu. :roll:
mimi
 

Poslaťod Hosť » 9. Okt 2006, 18:27

ked ma chces urazit tak mam 25, a je to pravda priznaj si to nechce niekto dat steniatka do vykupu?
Hosť
 

Poslaťod mimi » 9. Okt 2006, 22:21

Anonymous píše:ked ma chces urazit tak mam 25, a je to pravda priznaj si to nechce niekto dat steniatka do vykupu?


Škoda slov :idea:
mimi
 

Poslaťod Hosť » 10. Okt 2006, 15:47

no ano ale iba pre tebe k----, jedna,p------a chod do p--e a vytri si rit a nestaraj sa do to toho oki papa
Hosť
 

Poslaťod mimi » 10. Okt 2006, 17:42

Anonymous píše:no ano ale iba pre tebe xxxxx, jedna,xxxxxxxx chod do ice a vytri si rit a nestaraj sa do to toho oki papa


Aký človek,taká reč,poznáš to?
Takémuto človeku by mal niekto zveriť malé bezbranné šteňa? :?:
mimi
 

Poslaťod Hosť » 12. Okt 2006, 17:48

no a mas s tym nejaky problem este raz opakujem je to cisto moja vec co budem robit a vy ma nezmenite neviem o co sa pokusate
Hosť
 

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť