Oblečenie pre psov

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Oblečenie pre psov

Poslaťod angi » 22. Jún 2006, 10:07

Ahoj, surne by som potrebovala vedieť, kde nájdem obchod s oblečením pre psov, okolie BA, GA , DS, TT. Alebo najlepšie by bolo internetový obchod. VELMI PEKNE VÁM Ďakujem!!!!!
Obrázok užívateľa
angi
 
Príspevky: 95
Registrovaný: 1. Mar 2006, 16:38
Bydlisko: DOLNE SALIBY

Poslaťod Mary » 22. Jún 2006, 19:30

napr. v Auparku, alebo v ZOOdome
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 198
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

oblecenie

Poslaťod blcha » 13. Aug 2006, 10:44

blcha
 

Poslaťod maja » 14. Aug 2006, 22:51

okolie TT ...www.dualx.sk
maja
 

Poslaťod Hosť » 26. Aug 2006, 21:08

Ja osobne chodim do scarabeusu.www.scarabeus.sk
Hosť
 

Ahoj

Poslaťod matazpe » 25. Sep 2006, 10:27

Tu na Slovensku sa mi zda oblecenie dost drahe ale ak mas niekoho v cechach tak si mozes kuknut tuto stranku http://www.elpa-dog.cz/shop.php?level=2 ... ge=aboutus :)
Obrázok užívateľa
matazpe
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 24. Sep 2006, 12:30

Poslaťod lili245 » 2. Nov 2006, 11:48

lili245
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25. Okt 2006, 15:15

na strankach traineru v e-shope

Poslaťod fosilia » 6. Nov 2006, 19:22

Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod FLEUR » 30. Máj 2007, 18:10

Dogs aren´t our whole lives but they make our lives whole.
Obrázok užívateľa
FLEUR
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 31. Mar 2007, 20:07

handra alebo oblecenie

Poslaťod fosilia » 30. Máj 2007, 18:49

FLEUR píše:www.pesamacka.sk
www.oblecpsa.sk

No ked sa bavime o mode pre psov tak je dobre uviest znacky , ktore patria k europskemu standartu. To co si uviedol je mozno stary vykrik z mody ale moda pre psov je o niecom inom ako je spominany link.

Pokial potrebuje niekto handru dajte si ju da usit, ale pokial idete von a chcete mat psa Tip top tak treba hladat kvalitne modne znacky. Vacsina obleceni ala Trixie ci Karlie je vyrobena v Cine a s modou nema nic spolocne. Slovensky trh je tym zaplaveny. O nieco lepsie je na tom cesky dovozca cinskych produktov Tommy. Na slovenskom trhu sa objavili francuske znacky co je uz ina kava.
Z talianskych je to urcite Only for Dogs ale su aj pekne drahe.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod matias » 30. Máj 2007, 21:41

Skus povedat na akeho psa to chces a mozno budeme konkretnejsi.....? :?:
matias
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 4. Máj 2007, 22:40

Re: handra alebo oblecenie

Poslaťod rybicka » 31. Máj 2007, 6:48

fosilia píše:No ked sa bavime o mode pre psov tak je dobre uviest znacky , ktore patria k europskemu standartu. To co si uviedol je mozno stary vykrik z mody ale moda pre psov je o niecom inom ako je spominany link.

Pokial potrebuje niekto handru dajte si ju da usit, ale pokial idete von a chcete mat psa Tip top tak treba hladat kvalitne modne znacky. Vacsina obleceni ala Trixie ci Karlie je vyrobena v Cine a s modou nema nic spolocne. Slovensky trh je tym zaplaveny. O nieco lepsie je na tom cesky dovozca cinskych produktov Tommy. Na slovenskom trhu sa objavili francuske znacky co je uz ina kava.
Z talianskych je to urcite Only for Dogs ale su aj pekne drahe.

fos a nenapadlo ta aj, ze niekomu nezalezi na tom, ci ma pes najmodernejsi oblek poslednej mody, ale ide mu o to, aby tomu psovi len proste nebolo zima? :wink: :lol:
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Nils » 31. Máj 2007, 7:54

...oblečenie pre psa?? škoda, že tu nie je grcajúci smajlík... :x
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod rybicka » 31. Máj 2007, 8:10

Nils, az na to, ze niektore plemena su tak preslachtene a neodolne, ze to potrebuju. Predstav si peruanskeho nahaca, alebo cinskeho chocholateho psa, ako sa brodia v zime v snehu bez oblecenia. By zmrzli na mieste...ale su aj ine, ktore su preslachtene tak, ze nemaju dobru imunitu a v zime by boli stale chore. Takze to neber az tak tragicky. :wink: Neuznavam vysnorene oblecky, ale ked niekto oblecie psa do normalneho oblecenia pre tychto psov bez modnych vystrelkov, beriem to normalne, majitel sa nechce s nim ukazovat, ako je naparadeny, ale oblieka ho, aby mu nebola zima. :wink:
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Nils » 31. Máj 2007, 8:34

rybicka píše:Nils, az na to, ze niektore plemena su tak preslachtene a neodolne, ze to potrebuju. Predstav si peruanskeho nahaca, alebo cinskeho chocholateho psa, ako sa brodia v zime v snehu bez oblecenia. By zmrzli na mieste...ale su aj ine, ktore su preslachtene tak, ze nemaju dobru imunitu a v zime by boli stale chore. Takze to neber az tak tragicky. :wink: Neuznavam vysnorene oblecky, ale ked niekto oblecie psa do normalneho oblecenia pre tychto psov bez modnych vystrelkov, beriem to normalne, majitel sa nechce s nim ukazovat, ako je naparadeny, ale oblieka ho, aby mu nebola zima. :wink:


...ja o voze , ty o koze - alebo ja o psoch, ty o plyšových hračkách, ale to je uhol pohľadu, čo - kto chápe pod pojmom pes... :wink:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia