Oblečenie pre psov

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod rybicka » 31. Máj 2007, 8:41

Nils, no jooo, to potom ale zalezi aj na tom, co kazdy povazuje za psa.....ak ty take plemena nepovazujes za psa, tak to je o inom....ale ved vies, ze aj plysove hracky deti obliekaju :wink: jasne, ze nikto nebude obliekat bernardina :lol: , vlciaka a neviem koho este-to by som tu mohla menovat do dlhych radov, ale pre tieto typy psov ako peruan, alebo chocholaty je to potrebne. Aj yorksiry sa obliekaju, aj civavy a tak....
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Nils » 31. Máj 2007, 8:54

Bola by si prekvapená, čo všetko ľudia obliekajú, na veľkosti pritom nezáleží. Len čakám, keď jedného dňa stretnem na ulici krokodíla vo vetrovke... :shock:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 31. Máj 2007, 9:01

Obrázok
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod rybicka » 31. Máj 2007, 9:26

:lol: :lol: jezisi kriste :lol:
chudata psy, ale zase to je helloweensky oblek, to nenosia stale... :lol: no jo, ludia sa riadia modou, tak preco by nemohli mat aj modernych psov-uvazovanie vela ludi. S tym nic nenarobis.
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod evulkak » 31. Máj 2007, 10:43

Nils preboha to kde si vyhrabal? :lol: :lol:

Inac ked uz hovoris o tom ze nahaci a tym padom asi aj ine drobne plemenanie su psy.. trosku sa zamysli. Prednedavnom ste sa tu rozculovali ze niekto vravi na pitbulov a obdobne rasy ze su to vrahovia a ze ludia ich ich neakceptuju. Nic v zlom ale ty robis to iste s inymi plemenami. To ze je to mensie este neznamena ze to nieje pes 8)
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod Nils » 31. Máj 2007, 12:30

evulkak píše:Nils preboha to kde si vyhrabal? :lol: :lol:

Inac ked uz hovoris o tom ze nahaci a tym padom asi aj ine drobne plemenanie su psy.. trosku sa zamysli. Prednedavnom ste sa tu rozculovali ze niekto vravi na pitbulov a obdobne rasy ze su to vrahovia a ze ludia ich ich neakceptuju. Nic v zlom ale ty robis to iste s inymi plemenami. To ze je to mensie este neznamena ze to nieje pes 8)


ad 1: nevyhrabal, je toho oveľa viac... :cry:

ad 2: Je to o tom, ako kto chápe podstatu, úlohu a vlastnosti ktoré PSA robia PSOM!!! Ja mám svoju predstavu a tak ako každý iný aj ja si myslím, že práve tá moja je tá správna.(čo neznamená, že nie som prístupný aj mierne odlišným pohľadom) :wink: Akcetovať znamená prijať, zmieriť sa s tým - a ja predsa nebrojím proti maltézákom či bischonom či čivavám a pod. Netvrdím, že ich chov treba obmeedziť, či zakázať alebo, že by mali chodiť s majiteľom zásadne na vodidle a s košom. Ani netvrdí, že sú to vrahovia, či beštie (ajkeď zviera nemôže byť nikdy vrahom - zase poľudšťuješ psov?!?!). Ja len tvrdím, že sú to tvory, ktoré azda v minulosti mali čosi so psami spoločné, ale z môjho pohľadu ich dnes s nimi spája len pramálo. Ale každý nmech verí svojej predstave o tom, čo to PES je. Ja verím tiež tej svojej. A ty Evka tiež... :idea:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Re: Oblečenie pre psov

Poslaťod jaurova » 3. Mar 2009, 19:57

angi píše:Ahoj, surne by som potrebovala vedieť, kde nájdem obchod s oblečením pre psov, okolie BA, GA , DS, TT. Alebo najlepšie by bolo internetový obchod. VELMI PEKNE VÁM Ďakujem!!!!!


Ja šijem pre psíkov kvalitné oblečenie z japonských strihov.Ak máš záujem o ušitie napíšmi mi . fotky nájdeš na www.oblecpsa.szm.sk
jaurova
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 3. Mar 2009, 19:51
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psov

Poslaťod Hannka » 30. Jan 2012, 16:32

Nikdy nic nekupujte v butique ricky....ak vam nebude sediet velkost,alebo v pripade reklamacie,su otrasne neochotny.kupila som tam overal pre civavu.ked som prisla domov,vsimla som si dierku na chrbte,preto som si chcela uplatnit reklamaciu.ani sa so mnou nechcelibavit,ani len vziat to na posudenie odbornikovi.predavac si zacal vymyslat a dokonca nam povedal,ze ak budeme otravovar,da nam zaplatit aj topanky co sme skusali v ich obchode.chcel si vymysliet,ze sme ich roztrhali.asi ich chcel roztrhat a zvalit vinu na nas....preto neodporucam butigue ricky.nesolventnost.
Hannka
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 30. Jan 2012, 16:24

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia