[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Pribeh pittbulla

Pribeh pittbulla

Podeľte sa s ostatnými o zaujímavé zážitky, príhody, príbehy...!

Poslaťod Lulča » 10. Aug 2007, 22:29

fakt dobry pribeh a aj dost smutny
Lulča
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 10. Aug 2007, 13:19
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nils » 12. Sep 2007, 19:31

Lulča píše:fakt dobry pribeh a aj dost smutny


dobre smutný science príbeh. pes žerúci potkany sa zmení na krvilačné monštrum. AHA?? ospravedlňujem sa to je PITBULL. tak to je potom určite zabiják...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Naty » 14. Jan 2008, 22:53

Nils píše:
Lulča píše:fakt dobry pribeh a aj dost smutny


dobre smutný science príbeh. pes žerúci potkany sa zmení na krvilačné monštrum. AHA?? ospravedlňujem sa to je PITBULL. tak to je potom určite zabiják...


Jej, Nils, uz sme sa taaak davno nehadali :lol:
Ale nie... mala si si precitat komentar, ktory som k tomu napisala. Uz som tu raz vysvetlovala ze ja som prave proti tomu, aby ludia brali pitbullov ako zabijakov, ked ich vobec nepoznaju. Zavisi od majitela, aky ich pes bude. Pitik ma len tu smolu, ze si ho casto kupuju ludia, ktori by nemali... :evil: Verim, ze ty ako majitelka takychto plemien to urcite vies :)
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Silwuska » 15. Jan 2008, 8:51

Rumpel mohol/mohla by si mi dat nejaky link na psie zapasy ktore myslis?? podla mojho nazoru je zapas len zapas a neda sa to porovnavat so zaprahmi...v zaprahoch moze uz teraz sutazit akykolvek pes ktoreho to bavi...
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Predchádzajúci

Späť na Príbehy, príhody, zážitky, poviedky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron