[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Lily, moja hrdinka

Lily, moja hrdinka

Podeľte sa s ostatnými o zaujímavé zážitky, príhody, príbehy...!

Lily, moja hrdinka

Poslaťod angi » 15. Apr 2008, 11:51

Mám ratlíka menom Lily.Záchranila priatelov život. Bola zima. Moj priateĺ mal narodeniny.Oslavovali sme , on si dal víno....nepije často, takže bol z toho na dne :-) ja som musela isť domov , rodičia odchádzali na ples, musela som ostať doma so sestričkou.Moj priateľ si išiel lahnúť, ale pred tým si zapol elektrický vyhrievač, a dal to na posteľ, lebo mu bola zima. zaspal....kopol si do vyhrievača....na jeho smolu bezpečnostný kontakt bol zlý a vyhrievač sa nevypol.Začalo sa to horieť. celý posteľ už bol v plameňoch, ale moj priateĺ sa nezobudil. Moja Lily bláznivo štekala, ale nič. Skočila na posteľ, a začala olizovať priateľov tvár. Na to sa zobudil a vtedy zbadal, že okolo neho všetko je v plameňoch. Horko tažko uhasil oheň... Moja Lily mu zachránila život........
Obrázok užívateľa
angi
 
Príspevky: 95
Registrovaný: 1. Mar 2006, 16:38
Bydlisko: DOLNE SALIBY

Poslaťod luckyA » 25. Feb 2009, 20:45

ty si madarka?
lebo ak hej , tak vies vyborne o slovensky :wink: mozes ma doucovat gramatiku :D
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41


Späť na Príbehy, príhody, zážitky, poviedky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron