[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Alpinka vznešená dáma

Alpinka vznešená dáma

Podeľte sa s ostatnými o zaujímavé zážitky, príhody, príbehy...!

Alpinka vznešená dáma

Poslaťod Michaela » 15. Nov 2007, 14:52

Alpinka

(november 2007)



Moja mamička, fenka plemena aliašský malamut bola veľmi šikovná, lebo sa jej podarilo zase ujsť počas hárania a tak som prišla na svet aj so svojimi súrodencami. Paničkovia to zistili až keď mamičke začalo rásť bruško a cecíky. Bolo nás veľa, ani neviem presne koľko a ako sme rástli, niektorí sa umiestnili, ale ja a ešte zopár mojich súrodencov nie.
Po čase ma unudili hry s mojimi súrodencami a prišla som na niečo lepšie. Susedovie deti sa chodili so mnou hrávať, dávali mi aj papanie, tak som začala utekať za nimi a kedže oni nemali plot, ľahko som sa k nim dostala a tam som robila aj strašný neporiadok. Všetko čo som našla som rozžula, spapala, či roztrhala.

Ockovi detí to už začalo liezť na nervy a začal hľadať spôsoby ako sa ma zbaviť. Najprv som sa bála, lebo hľadal poľovníka, aby ma zastrelil, aj keď neviem čo to znamená, mala som z toho strašne zlý pocit a bála som sa.
Potom to všetko oľutoval. Nie však na dlho, lebo jedného krásneho dňa ma zobral, strčil do vreca a zaviazal. Potom na niekde položil, buchli dvere a už ma len natriasalo, bála som sa a kňučala. Po chvílke som si však zvykla. Ťažko sa mi dýchalo, tak som si vo vreci našla dieru a bolo to o niečo lepšie. Keď sme zrazu zastali, za chvíľu ma otvorili a ja som zvedavo vyšla von. Konečne som mohla riadne dýchať.

Zaniesli ma do kancelárie, kde som zažila ďalší šok, lebo na stolíku bola prenoska a v nej 3 malé chlpaté čudá a keď som ich išla oňuchať, tak po mne strašne syčali a začali škriabať, ľudia ma hneď odtiahli preč od prenosky. Vonku som sa radšej už k týmto stvoreniam ani nepriblížila.
Keď ma potom na chvíľu nechali v kancelárii samu, tak som si našla úkryt pod stolmi, kde som hneď od únavy zadriemala. Vyrušili ma a lákali ma von, nechcela som ísť, ale keď mi potom dali pred ňufáčik granulky, neváhala som a hneď som vybehla von, kde ma chytili a dali mi niečo do papuľky - fuj, bolo to hnusné, ale prinútili ma to zjesť a potom ma dali už do klietky.

Nájde sa niekto pre túto sučinku ktorá čaká na nový domov v útulku Zlaté Moravce?

www.nuzm.wbs.cz - tu najdete aj foto Alpinky
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Späť na Príbehy, príhody, zážitky, poviedky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron