A sú preč....

Podeľte sa s ostatnými o zaujímavé zážitky, príhody, príbehy...!

A sú preč....

Poslaťod angi » 31. Júl 2007, 15:41

Ahojte.Nie je to nič vážne...... Moja fenka -Ratlík- mala šteniatka prvý krát.Jedno šteniatko zomrelo ešte pri porode, vlastne sa udusilo v porodných cestách. Tri ostali, boli krásne , zadrvé, jednoducho fantázia. Mali sme jednu sučku a dvoch psíkov. Mali už 7 týždňov, statočne prežili aj prvé očkovanie aj odčervenie :? Pomali, ale sa blížil deň ich odchodu. Zobarli najprv sučku. Ani som s ňou nevedela rozlúčiť, tak rýchlo ju zobrali. :cry: Potom dlho nič. A naraz zobrali aj dvoch chlapíkov. Z jedného dňa na druhý.Druhé šteniatko, moje srdiečko-mimochodom som mu dala meno Rudi :lol: -zobrali práve dnes. Plakala som , ako decko.Celé srdce ma bolelo. Ani som netušila, že to bude také tažké. Tak som ich oblúbila.Hoci v byte všetko, čo len vedeli nám roztrhali, zničili káble, nabíjačku, ponožky, sedačku, parkety.... :lol: no čo už.milovala som ich z celého srdca aj napriek tým maličkostiam. A teraz sú preč..... :cry:
Obrázok užívateľa
angi
 
Príspevky: 95
Registrovaný: 1. Mar 2006, 16:38
Bydlisko: DOLNE SALIBY

Späť na Príbehy, príhody, zážitky, poviedky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron