[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Sirka

Sirka

Podeľte sa s ostatnými o zaujímavé zážitky, príhody, príbehy...!

Sirka

Poslaťod Michaela » 26. Jún 2006, 11:24

Poviem vám ako sa mi stala nehoda, ktora ma poznačila na celý život.

Som križenec dalmatinca a slovenského kopova. Bola som mala a na rukach ma nosil u mojej panej, u kt. som byvala ked som sa narodila, vnuk. Ako ma nosil spadla som mu a začala veľmi knučať lebo ma to bolelo. Moja mamička hned pribehla za mnou a zacala ma lizat a neprisla len ona, ale aj cela rodina. Moja byvala pani sa pozrela a povedala ze naco pojdu s tym k vetovi, ked aj tak ma nebudu mat. Strasne ma to bolelo a nemohla som stupat na zadnu lavu labku.
Potom o niekolko tyzdnov po mna priel jeden ujo a odviezol ma k nemu a bola som vo voliere s jednou milou suckou zlateho retrievera. A okolo piatej si po mna prisla Miska s dedom a dedo bol nastvaty ked uvidel, ze krivam. Hned ako prisli domov sme isli k vetovi a on povedal, ze ma tu nohu krivo zrastenu a nemoze nic s nou robit.

Takto sa to stalo naozaj priblizne stalo. Neviem, ci to vino na fotke, ale aj tak doteraz ma krivu tu nohu a nedokaze ubehnut tolko ako zdravy pes. A ked je jej zima hned to viem, lebo kriva na tu nohu. Ma uz 2 roky, ale aj tak ju velmi lubime a nedali ju za milion cistokrvnych psov.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Moncici » 27. Jún 2006, 19:07

Jeeeda...Misulka je to veru smutny pribeh. Je mi velmi luto co sa stalo tvojmu psikovi. Ale aj tak je to urcite ten najzlatsi psik na celom svete a viem ze ho mas aj nadovsetko rada. Tak ti s nim prajem este mnoho skvelych pribehov a vela zazitkov. Nech sa dozije pekneho veku po boku teba. :D
Obrázok užívateľa
Moncici
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Jún 2006, 18:35
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Jana K » 2. Feb 2007, 21:37

Ahoj Miška, padol mi kameň zo srdca -po prečítaní- keď som zistila, že psíka i napriek postihu niekto ako ty tak veľmi ľúbi..a že odišiel od tých hyen, pretože iné pomenovanie pre tých "ľudí" nenachádzam...som presvedčená, že i napriek tomu, čo sa mu stalo, je u teba šťastný a to je hlavné...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 188
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Michaela » 10. Feb 2007, 15:07

je velmi stastna a ma ma rada. ked som s nou len za mnou chodi a ked ju niekto druhy zavola tak odmietne ist a drzi sa pri mne, obcas chodi sa hrat so psikmi ale vzdy sleduje kde som, lebo ked bola mala a nechcela prist na zavolanie, tak som sa jej schovala. :D a naucila sa, ze ma prist na zavolanie, a niekedy staci povedat ahoj a uz je pri mne - tuto metodu vyuzivam ked sa hara, lebo vtedy moc neposlucha ale to normalne. :D v aprili bude oslavovat 3 roky
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na Príbehy, príhody, zážitky, poviedky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron