[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - zažitky s policajtmy

zažitky s policajtmy

Podeľte sa s ostatnými o zaujímavé zážitky, príhody, príbehy...!

zažitky s policajtmy

Poslaťod bony » 6. Jún 2006, 18:00

ahojte!Mali ste už niake zažitky s policajtmy?Napr.:ked pes nemal nahubok alebo tak.
bony
 

Poslaťod Michaela » 26. Jún 2006, 11:02

este chvalabohu nie. a ty ked sa pytas?
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod bony » 8. Júl 2006, 18:28

ani ja lne som počula vela ludi že už hej...tak preto
bony
 

Poslaťod Hosť » 19. Aug 2006, 17:56

ja hej moj pes nemal znamku a nemala som sacky na vykaly v ZM. nahubok nemusi mat pes v meste.
Hosť
 

Poslaťod Andrea » 23. Aug 2006, 11:40

Jeden môžem napísať.

Každé ráno som venčila Amstafku okolo 5ráno. Nebolo veľa ľudí a mohla sa vybehať navoľno. Mala 7 mesiacov. Iba raz som stretla policajtov, ktorý sa vracali z hľadania nejakého úchyla. Vraj ho hľadali od pol noci do rána. Vypytovali sa na psa. Všetci si ju pohladkali a ťapkali. Páčila sa.
Po 5 mesiacoch sme pripravovali na psov na špeciálnu výstavu teriérov v Košiciach a chovateľ ma poprosil aby som pripravila aj jeho psa. Brata mojej suky. Chcel ich vystaviť ako pár.
Mala som ho asi mesiac a bol miláčikom celého vchodu. Každé ráno o 5 sme makali do poľa a cez les na pasienky. Raz sme stretli bouviera ktorý bol s paničkou. Psi navoľno pribehli k nemu a pričuchli si. Bouvier v tom momente vyrazil a zahryzol sa do chrbta psovy suka zavrčala a milá panička ju odkopla vibramou. Letela pol metra. Dobehla som a zdesená pozerala ako v strese hecuje psy do zápasu. V tom čase držal môj pes bouviera zospodu za papuľu a doslova mu ju fixoval aby nemohol kusať. Ziapala na nich a snažila sa úderom Staforda odohnať. Skríkla som na ňu nech už prestane a podrží svojho xxxxxxx psa. Konečne sa skľudnila a ja som mohla svojho psa odtiahnuť od jej. Nanešťastie hneď ako pustil, bouvier po ňom zase rachol a natrhol mu kožu na hlave. Ale k ničomu ďaľšiemu sa nedostal. Psov som priviazala a dala im ľahnúť. Chcela som sa spýtať prečo keď ho nedokáže ovládnuť s ním ide von? Ale hysterické vrešťanie nemalo konca, tak som sa otočila a odišla ošetriť svojho psa.
Samozrejme vyvrcholilo to na polícií, a okresnej vet.správe. Bola som predvolaná a musela som vypovedať. Výsledkom bola pokuta uložená mne 156Sk. Neviem kde prišli k tomuto číslu.
Vyčítali mi že boli pustený na voľno. To že takmer štence, dostali lekciu od xxxxxxx bouviera a pred tým kamarátske, socializované zvieratá začali byť pri stretnutí s veľkými psami opatrný ich nezaujímalo. Celé moje úsilie aby boli normálny, rodinný psy, bolo poriadne naštrbené.
Viem že keby som mala niečo v neporiadku(prihlásenie očkovanie apod.) stálo by ma to ďaleko viac peňazí. Šťastie bolo že poznajú mňa aj mojich psov policajti v našom okrese a vedeli aký sú. Pravdepodobne mala tá panička dosť problém, keď sa ma pokúšala u nich vykresliť ako zločinca. Súdim podľa toho ako ma v budúcnosti strašne neznášala.
A ešte posledné - pes aj suka skončili vo svojej triede ako V1 víťaz triedy, a v páre ako II. najkrajší pár.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 126
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

Poslaťod Michaela » 23. Aug 2006, 17:01

ta tetka je strasne blba a este kope psa. :x je nenormalna. ako to, ze uverili jej a nie tebe? vlastne to je jasne. uveria, ze stafford-alias bojovy pes na toho druheho psa zautocil.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod rUM^pEL » 19. Okt 2006, 0:14

mozem sa spytat kde sa take individua v kosiciach nachadzaju?byvam v KE a mam velmi hraveho AST...zatial len 14 tyzdnov...ja to naozaj nechapem tych postarsich penzistov...minule ma zastavila jedna teta ze co to za pes ze ci to je miesane...ja ze nie a ona ze hmm co toto je...a nakonec z nej vyslo ze to je toto co trha psov?pitbull?som myslel ze ju ja osobne kusnem...a ak sa mam priznat ja sa tesim na takych odbornikov svetaznalych ktory sa budu ohanat televiznymi novinami...
inak z pravneho hladiska by to malo byt tak ze papier od veterinara ze bol nalez sposobeny inym psom ktory bol navolno alebo inak nesplnal to co mal a problem ma stara pani...len ako tu uz bolo spomenute kto je vinny pitbull alebo hoc co ine domace milovane?... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Kaca » 29. Nov 2007, 11:17

problem je v mediach. Vacsinou vykresluju bulikov ako krvilacne selmy, ktore sa ihned vrhaju na inych psov a ludi a dotrhaju ich... Nech zije osveta a bulvar!
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 327
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Poslaťod Keisha » 3. Jan 2008, 13:18

ja tiez milujem tych odbornikov jak ked sa ma niekto opyta na moju biglicu ze ci ma papiere aja ze nema a oni hned ze tak to neni cistokrvyny pes a ja sa porad do nich obujem ze nech sa najskor naucia co to znamena ked ma pes papiere ze aj ten bez nich je cistokrvny az na to ze nema rodokmen
Obrázok užívateľa
Keisha
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 3. Jan 2008, 12:52

Poslaťod luckyA » 25. Feb 2009, 20:42

to ja stretavam sa s tym bezne, us ma vykopli z jedneho fora pre to, ze som sa v tejto veci opovazila oponovat ,
ale co je smutne je to, ze som stretla tetku, ktora mala stena s pp-bolo to vidite este podla prasku, ktori sa ava na tetovanie, aby sa zahojilo
prisla ku mne a ze ten bernak jhe s pp a ja z nie a ona taka ze no bejka , tak ideme, este od toho bastarda nieco dostanes, nabuduce ked ju stretnem chitm papier , dam nan trocha psieho ... a strelim jej to krasnym hodom rovno do xichtu
a este aj zahlasim-mysleli ste taketo papiere? :lol:
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41


Späť na Príbehy, príhody, zážitky, poviedky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť