[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Yorkšir Fenka - hladame psika na krytie

Yorkšir Fenka - hladame psika na krytie

Sem môžete pridávať inzeráty len ak ste zaregistrovaní.

Yorkšir Fenka - hladame psika na krytie

Poslaťod Zuzana J. » 17. Okt 2008, 12:56

Hladam samceka na krytie pre moju 2 a pol rocnu fenku cistokrvneho Yoršírkseho teriera s PP. Nasa fenka je vo velmi dobrom zdravotnom stave, aktivna, pritulna hrava a mila a s neuveritelne krasnou papulkou typickou pre yorkov! Ma tak cca 2,8 Kg cize hladame pre nu priemraneho "partaka" Pripadne mozem poslat foto na poziadanie. Som z BA.
Tc. 0911 33 55 15
:D
Zuzana J.
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 17. Okt 2008, 12:47
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lucik » 20. Okt 2008, 17:04

je uchovnena? z akej chovatelskej stanice je fenka?
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod Zuzana J. » 22. Okt 2008, 12:52

Dobry den,

Uchovnena bohuzial nie je, lebo ked mala 4 mesiace tak jej padli uska a to by nebolo na lepsiu znamku ako 3 - tak sme si povedali ze to nam nestoji to trapenie po vystavach za to aby sme dostali 3! Fenka pohadza z chovnej stanice Scarabeus od p. Fodorovej - poradkyne chovu yorkov.
Zuzana J.
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 17. Okt 2008, 12:47
Bydlisko: Bratislava


Späť na Krytie + rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron