[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Fenka hľadá psa

Fenka hľadá psa

Sem môžete pridávať inzeráty len ak ste zaregistrovaní.

Fenka hľadá psa

Poslaťod Saraby » 14. Nov 2015, 0:38

Zdravím všetkých :)

Volám sa Kristína a hľadám psíka na splodenie potomstva pre moju fenku. Fenka má 5 rokov, radi by sme ako prevenciu proti rakovine vaječníkov (na ktorú nám umrel malamut), fenke dopriali jeden vrh šteniatok:)
Fenka sa volá Qina Kvero. Je to NO krátkosrstý, čierny. Je čistokrvná s papiermi aj rodokmeňom. Bonitáciu neabsolvovala, bola rok cvičená v kynologickom útvare. Dobre zvláda základné povely aj obranu. Je veľmi kľudnej povahy, s cudzími psami sa znáša veľmi dobre a je zdravo sebavedomá. Ignoruje bicykle, výstrel z pištole, divoké zverstvo na poli. Jej vášňou je voda a mačky. Jej zdravotný stav je výborný, nemá žiadne chronické ani psychické problémy. Zúbky má všetky :)

Rada by som jej našla psa, tiež čistokrvného NO krátkosrstého čisto čierneho, ako je Qina sama. Samozrejme, na odmene za láskavosť sa vieme dohodnúť.
Háranie fenky by malo začať do mesiaca, posledné mala 10.7.2015. Pochádzam z Bratislavy, ale cesta by nebola žiaden problém :)

V prílohe nájdete pár fotiek mojej fešandy :)

Prípadní záujemcovia ma môžu kontaktovať e-mailom : kristina.tina.zemanova@gmail.com

Ďakujem pekne za pozornosť :)
Prílohy
quina a macka.jpg
Macky ju xxxxx
quina a macka.jpg (100.29 KiB) Zobrazené 3519 krát
quina 2.jpg
quina 2.jpg (108.1 KiB) Zobrazené 3519 krát
quina 1.jpg
quina 1.jpg (103.86 KiB) Zobrazené 3519 krát
Saraby
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14. Nov 2015, 0:17

Späť na Krytie + rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron