[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - ...

...

Tu môžete povedať svoj názor na túto stránku.
(Ale len ak je kladný! :-))))

...

Poslaťod SH a perzska macka:) » 15. Apr 2006, 19:09

Stranka je super, to uz len dodam ako viacery povedali,.....
Len mi tu chybaju niake tie sutaze :D
Aby sme mohli hlasovat a tak :D :D :D , napr. ako je foto dna tak nejake to foto alebo najlepsi pribeh alebo take nieco...
co vy na to???
Ale tiez by tu mohlo chodit viacej ludi.....
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Administrátor » 31. Máj 2006, 17:52

Ospravedlňujem sa, že odpovedám až teraz. No, ja v podstate s vami suhlasim, perspektivne uvažujem aj o takychto veciach na stranke, tak snáď sa k tomu časom dostanem.

Kto by ešte mal záujem o súťaže na stránke a o aké?
(keď tu bude aspoň 30 záujemcov, niečo určite vymyslíme) :wink:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod rybicka » 23. Feb 2007, 14:02

admin, urcite by to bolo fajn, zapajat sa do sutazi, foto, pribehy, basnicky, alebo poviedky na svojho hafana :D
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod SH a perzska macka:) » 14. Mar 2007, 19:22

dam to do fora, bo tu to akosi nikto nepozera... aj ja som dokonca na to zabudla :D
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32


Späť na O www.chovatelia.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron