[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - drsna stranka.

drsna stranka.

Tu môžete povedať svoj názor na túto stránku.
(Ale len ak je kladný! :-))))

drsna stranka.

Poslaťod nonazdar » 27. Aug 2008, 0:51

skutocne.

obdivujem krasy, lubozvucnost a zvraty mojej materinciny. obzvlast u osoby, ktora bola schopna spristupnit tento web verejnosti...

zvladnutie spisovnej slovenciny by som videl ako zaklad, mily administrator. potom by som doporucoval lekciu stylistiky, syntaxu a hlavne interpunkcie.

alebo aspon poziadaj niekoho, kto to s pocitacom vie, nech ti zapne word korektor...a mozno by bolo dobre ho pri tej prilezitosti poziadat aj o nejake zakladne "vtipy, typy a triky" z oblasti ako-tak vzhliadnutelneho dizajnu.

hruby analfabetizmus totiz nerobi stranke zrovna zvucny imidz.

rovnako ako hrubozrnna, nevzhladna a totalne offtopic reklama v strede uvodnej stranky neprispieva na doveryhodnosti.

ako suvisia bylinkove preparaty na chudnutie s chovatelskymi temami_?

ergo srdecny pozdrav lingvistovi ktory predviedol znamenity vykon v anglickom podani - pokusil sa zrejme zakonkurovat slovenskemu originalu.

aby som nebol nekonstruktivny, odporucam anglicku verziu konzultovat s akymkolvek druhostupniarom na zakladnej skole. vysledok takejto spoluprace moze byt iba zlepsenim.

...tuto stranku budem odporucat. zrejme vam urobim na nejakej inej stranke vtipov reklamu v kategorii "morbidnosti"...

s pozdravom

NoNazdar

p.s.: rychlo moj prispevok deletnite!
nonazdar
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 27. Aug 2008, 0:31

Poslaťod mmseltie » 28. Aug 2008, 14:50

No po tomto príspevku sa cítim ako totálny analfabet. Mne totiž v slovenčine tejto stránky nič "totálne oči nekole". Anglickú verziu komentovať nemôžem, lebo to nieje reč môjho kmeňa. A čo sa týka reklamy, je mi úplne jedno kde je, aj tak ju nesledujem.
A čo sa týka teba priateľu nonazdar, možno trošku menej afektu a viac konštruktivity, aj pre nás analfabetov, nech vieme od čoho kone dochnú :D
Obrázok užívateľa
mmseltie
 
Príspevky: 50
Registrovaný: 28. Feb 2007, 15:51
Bydlisko: Prievidza

...

Poslaťod nonazdar » 4. Sep 2008, 0:25

ma vobec zmysel reagovat na niekoho, kto si berie do ust gramatiku a zacina vetu "A čo sa týka..." a je schopny to urobit dvakrat po sebe?
nonazdar
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 27. Aug 2008, 0:31

Poslaťod offca » 4. Sep 2008, 9:47

Pán ľúbozvučný, dovolím si niečo z Vašich slov podškrtnúť a okomentovať:

"vtipy, typy a triky" - mám taký nepríjemný pocit, že typ s ypsilonom sa používa vo význame "ráz, dajme tomu druh", v použitom zmysle tam má byť iota.

"nerobi stranke zrovna zvucny imidz" - čechizmus.

Asi sa nebudem rozpisovať o omylnosti a neomylnosti každého z nás, je to absolútne normálne. Rovnako na stránkach, aj v periodikách, dokonca ani lingvisti nemajú v niektorých veciach absolútne jasno, pretože náš krásny jazyk je nedokonalý a stále ponúka možnosti polemizovať.

Pán dokonalý má ale zrejme oproti všetkým, ale kompletne všetkým, navrch Vzdajme mu hold.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Amaguk » 4. Sep 2008, 10:18

mne sa najviac paci nove slovne spojenie: "zvucny imidz" :smiech:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod offca » 4. Sep 2008, 18:02

Ľúbozvučný, navyše s básnickým črevom = sen každej z nás..

Amaguk, tvoj snáď nie???
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Amaguk » 4. Sep 2008, 20:40

to vis, ze je... proste: diiifciii sen :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Fraga » 27. Sep 2009, 13:35

Baby čo ste sa presťahovali? :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26


Späť na O www.chovatelia.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť