[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - potrebujem radu ako sa zorientovať "tu"

potrebujem radu ako sa zorientovať "tu"

Tu môžete povedať svoj názor na túto stránku.
(Ale len ak je kladný! :-))))

potrebujem radu ako sa zorientovať "tu"

Poslaťod Borka » 5. Apr 2008, 23:02

Ahoj zaregistrovala som sa len dnes a nejak sa nevyznám ako si prosím ťa pridám fotku do profilu, či to som si mala zvoliť už pri registrácii nejak som si nevšimla ak sa to dá aj dodatočne rada by som vedela ako a ak sa dajú pridať aj ostatné údaje. Inak veľmi sa mi táto stránka páči je to niečo čo som už dlho hľadala a konečne to aj našla, pretože niektoré takéto podobné stránky ozaj nestoja za veľa a dík za odpoveď :)
Obrázok užívateľa
Borka
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 5. Apr 2008, 22:37
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Poslaťod ...repr^zent » 6. Apr 2008, 15:04

Borka uplne hore vlavo mas Nastavenia (taka ikonka s panacikom). :wink:
Vitaj. :)

edit: Cas si nastav GTM+2 hodiny. South Afrika :lol:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Administrátor » 7. Apr 2008, 0:00

Vitaj Borka,
som rád, že sa ti stránka páči. :D
S tým obrázkom je to presne ako povedal ...repr^zent.
V spodnej časti týchto nastavení máš niekoľko možností ako pridať obrázok ku svojmu nicku. Buď si vložís vlastný obrázok zo svojho počítaca - veľkosť musíbyť max. 120x120 obrazových bodov, alebo si môžes vybrať z galérie obrázkov - sú tam dve kategórie - Simpsonovci a psy. Verím, že to zvládneš. :wink:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47


Späť na O www.chovatelia.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron