[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - BAN

BAN

Tu môžete povedať svoj názor na túto stránku.
(Ale len ak je kladný! :-))))

BAN

Poslaťod Nils » 10. Okt 2007, 11:07

admin - užívateľom typu "Krinor" treba dať okamžite ban, zablokovať prístup z ich IP a zmazať ich témy - inak sa to tu bude hemžiť ziskuchtivými špekulantami :!:

reklamy nesúvisiace s témat. zameraním stránky - ENDE :!:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Administrátor » 18. Okt 2007, 22:20

Vďaka za upozornenie Nils, ale v tomto prípade by som to nevidel tak dramaticky. :wink: - len 2 slušné príspevky upozorňujúce na nový inzertný portál aj s chovatelskou inzerciou, to je v pohode.
Tiež som sa snažil túto stránku spočiatku propagovať oznamami na rôznych fórach a strašne ma rozčulovali ich moderátori, ktorí mi to automaticky mazali... čo v nich zrejme muselo vzbudzovať pocit nesmiernej dôležitosti. :lol:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Nils » 23. Okt 2007, 7:46

Chápem Admin, mám však svoje skúsenosti z bodybuildigových fór v CZ...
...a tam vzhľadom na návštevnosť a prehľadnosť veci nesúvisiace s témou/v rámci vytvorených fór a rubrík/ poznajú len riešenie LOCK, DELETE a BAN... :wink:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19


Späť na O www.chovatelia.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron